Zdejmowanie klątw i uroków z osób, domów, firm. Oczyszczanie Energetyczne

KONTAKT

Toruń - Dodane przez daruzdrawiania (osoba prywatna) -

Zdejmowanie klątw i uroków z osób, domów, firm. Oczyszczanie Energetyczne

Pełna treść ogłoszenia Zdejmowanie klątw i uroków z osób, domów, firm. Oczyszczanie Energetyczne

Zdejmowanie klątw i uroków z osób, domów, biur, firm, terenów pod zabudowę wraz z oczyszczaniem energetycznym. Bezpłatne badanie...
Jak zdjąć klątwy, zdejmowanie klątw i uroków, odczynianie klątw i uroków, klątwy, uroki,
odprowadzanie dusz, duchów, bytów, usuwanie szlaków astralnych, czarów, zaklęć, magii, oczyszczanie aury, czakr i wcieleń.
Te wszystkie pytania i stwierdzenia zmierzają do jednego - czujemy, że ktoś lub coś w Nas, w naszym mieszkaniu, domu, biurze, firmie blokuje prawidłowy obieg energii, nasze zdrowie fizyczne i psychiczne, relacje międzyludzkie, harmonijny rozwój i finanse firmy.
To wszystko może świadczyć o tym, że na Nas lub na w/w przestrzenie naszych działań została nałożona klątwa, urok lub występują inne z w/w obciążeń.
W takim przypadku można sprawdzić czy tak jest i po potwierdzeniu przystąpić do zdejmowania klątw lub uroków czy szeregu innych zanieczyszczeń energetycznych, które również mogą wystąpić.
W tym celu należy dostarczyć:
1.zdjęcie osoby /nie starsze niż 5 lat/
2.imię i nazwisko,
3.datę urodzenia
4.miasto zamieszkania
Jeżeli dotyczy to mieszkania, domu, biura, firmy, terenu pod zabudowę to konieczne będzie dostarczenie planu pomieszczeń lub terenu albo ksera rysunku technicznego dotyczącego tych lokalizacji lub własnoręcznie wykonanego najprostszego szkicu z dołączonym przez właściciela, wpisem imienia i nazwiska, datą urodzenia i adresem obiektu.
Powyższe materiały należy przesłać na adres e-mail:
daruzdrawiania(małpa)wp.pl
Po ich dostarczeniu przystępujemy do badania energetycznego na okoliczność wystąpienia klątw, uroków czy innych blokad i zanieczyszczeń.
Badanie energetyczne jest bezpłatne i wykonujemy je na odległość.
Po potwierdzeniu i uzgodnieniu ze zleceniodawcą warunków wykonania zlecenia, przystępujemy do zabiegu zdejmowania klątw, uroków i innych blokad oraz do oczyszczania energetycznego.

kom. 668 291 316

Mapa ToruńProfil założony około 7 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Zdejmowanie klątw i uroków z osób, domów, firm. Oczyszczanie Energetyczne


Polecane, ciekawe strony z Torunia. Prowadzisz serwis o Toruniu lub zwiazany z Toruń - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę SOCATOTS Piłkarskie Maluszki !Zobacz stronę Info Toruń !Zobacz stronę Wirtualny Toruń !Zobacz stronę Portal Społecznościowy w Toruniu !Zobacz stronę Toruński Portal Internetowy !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Toruń !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Toruń City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Torunia: Inowrocław ogłoszenia - Chełmno darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Włocławek ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Toruń City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj