ZATRUDNIMY OD ZARAZ KONSULTANTÓW TELEFONICZNYCH DLA OPERATORA SIECI PLUS

KONTAKT

Toruń - Dodane przez agnieszka.dombrowska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia ZATRUDNIMY OD ZARAZ KONSULTANTÓW TELEFONICZNYCH DLA OPERATORA SIECI PLUS

ZATRUDNIMY OD ZARAZ KONSULTANTÓW TELEFONICZNYCH DLA OPERATORA SIECI PLUS.

Poszukujemy osób pozytywnie nastawionych, kreatywnych, lubiących rozmawiać z innymi ludźmi.

Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj potencjału oferowany przez kandydatów poszukujących pracy. Cenny jest dla nas zapał młodych ludzi wkraczających dopiero na rynek pracy. Doceniamy ich otwartość i elastyczność, doświadczenie zawodowe, które zdobyli w poprzednich miejscach pracy oraz ich dynamikę, sprecyzowane potrzeby i świadomość kariery zawodowej. Co do osób starszych, nasza praktyka dowodzi, że ich doświadczenie życiowe i szersze spojrzenie na otoczenie, są ogromnym atutem zarówno w kontaktach interpersonalnych, jak i w prowadzeniu rozmów telefonicznych.

Obowiązkiem osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie:

*aktywna sprzedaż usług sieci Plus
*dbanie o pozytywny wizerunek firmy
*utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:

*komunikatywność
*poprawna dykcja
*umiejętność prowadzenia swobodnej rozmowy
*motywacja do pracy
*nastawienie na cel

Oferujemy:

*wynagrodzenie podstawa+prowizja
* perspektywę rozwoju i udział w atrakcyjnych szkoleniach,
*elastyczne godziny pracy , firma czynna jest od 9-19
* umowa o pracę po okresie próbnym
*karta MultiActiv, uprawniająca pracownika do korzystania z różnych obiektów sportowych na terenie całej Polski
* pakiet medyczny dla każdego pracownika, który pozwoli na korzystanie z opieki medycznej u różnych specjalistów, bez kolejek

Odpowiedź na powyższe ogłoszenie oznacza akceptację następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r. nr 101, poz. 926, ze zm.).

Mapa ToruńProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - ZATRUDNIMY OD ZARAZ KONSULTANTÓW TELEFONICZNYCH DLA OPERATORA SIECI PLUS

Polecane, ciekawe strony z Torunia. Prowadzisz serwis o Toruniu lub zwiazany z Toruń - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Toruński Portal Internetowy !Zobacz stronę Info Toruń !Zobacz stronę SOCATOTS Piłkarskie Maluszki !Zobacz stronę Wirtualny Toruń !Zobacz stronę Portal Społecznościowy w Toruniu !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Toruń !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Toruń City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Torunia: Inowrocław ogłoszenia - Chełmno darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Włocławek ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję