Team Leader - Sklep multibrandowy Stokki

KONTAKT

Toruń - Dodane przez praca43 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Team Leader - Sklep multibrandowy Stokki

Sklep multibrandowy Stokki, poszukuje energicznej i pełnej entuzjazmu osoby na stanowisko Team Leader.

Najważniejszymi zadaniami, jakie przed Tobą stawiamy jest realizacja celów jakościowych i ilościowych, motywacja zespołu, kreatywna ekspozycja towaru oraz profesjonalna obsługa klienta!

Stokki to koncepcja gdzie pod jednym dachem znajdziecie obuwie, torebki, okulary, zegarki oraz akcesoria znanych, uwielbianych marek w cenach 70% niższych od regularnych ! Wielkie otwarcie Pop up Store Stokki w Toruniu nastąpi 7 października w Galerii Plaza!

Opis stanowiska:
- odpowiedzialność za realizację celów jakościowych i ilościowych
- aktywny udział w procesie sprzedaży i vm
- odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia salonu
- zarządzanie Shop Teamem

Od Team Leadera oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętności ekspozycji markowego obuwia, zegarków, okularów, torebek
- poczucia estetyki, zdolności manualnych
- kreatywności i inicjatywy w działaniu
- samodzielności i silnej orientacji na cel
- umiejętności kierowania zespołem
- zdolności analitycznego myślenia
- dyspozycyjności i gotowości do podjęcia pracy zmianowej (również w weekendy)
- gotowości do udziału w akcjach marketingowych, przed wielkim otwarciem (Wielkie otwarcie 7 października, akcje promocyjne na dwa tygodnie przed otwarciem)

Oferujemy:
- pracę w największym Pop Up Store Stokki
- pracę pełną wyzwań
- atrakcyjne wynagrodzenie
- sprawiedliwe systemy premiowe
- możliwość awansu
- szkolenia
- zniżki pracownicze
- pracę wśród pozytywnych ludzi!

Dołącz do największego Pop Up Store Stokki !

Mapa ToruńProfil założony 8 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Team Leader - Sklep multibrandowy Stokki

Polecane, ciekawe strony z Torunia. Prowadzisz serwis o Toruniu lub zwiazany z Toruń - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Toruński Portal Internetowy !Zobacz stronę Wirtualny Toruń !Zobacz stronę Info Toruń !Zobacz stronę SOCATOTS Piłkarskie Maluszki !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Toruń !Zobacz stronę Portal Społecznościowy w Toruniu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Toruń City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Torunia: Inowrocław ogłoszenia - Chełmno darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Włocławek ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję