Spedytor krajowy! Świecie!

KONTAKT

Toruń - Dodane przez gdansk3 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Spedytor krajowy! Świecie!

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

SPEDYTOR KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Komunikatywność, dokładność i samodzielność
- Dobra dykcja i miły głos
- Zaangażowanie
- Dobra organizacja pracy
- Dyspozycyjność (praca zmianowa)
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

- Przyjmowanie zleceń
- Wycena kosztów usług spedycyjnych
- Realizacja i rozliczanie zleceń
- Pozyskiwanie klientów
- Obsługa klienta za pomocą telefonu / faxu / poczty elektronicznej
- Przekazywanie do fakturowania dokumentów dotyczących zrealizowanych zleceń
- Raportowanie do Koordynatora
- Przestrzeganie procedur ISO
- Realizacja planów sprzedażowych stawianych przez Przełożonego dotyczących wysokości obrotów i marż na obsługiwanych zleceniach, liczby zleceń i liczby Klientów)
- Prawidłowe i terminowe rejestrowanie danych w systemie

Oferujemy:

- umowę o pracę
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz kilka słów, dlaczego jest Pan/i odpowiednim kandydatem na to stanowisko z podaniem nr ref. SPED/KRAJ/SWI

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".

Mapa ToruńProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Spedytor krajowy! Świecie!

Polecane, ciekawe strony z Torunia. Prowadzisz serwis o Toruniu lub zwiazany z Toruń - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę SOCATOTS Piłkarskie Maluszki !Zobacz stronę Wirtualny Toruń !Zobacz stronę Toruński Portal Internetowy !Zobacz stronę Info Toruń !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Toruń !Zobacz stronę Portal Społecznościowy w Toruniu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Toruń City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Torunia: Inowrocław ogłoszenia - Chełmno darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Włocławek ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję