Przedstawiciel Handlowy

KONTAKT

Toruń - Dodane przez anegru89 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Przedstawiciel Handlowy

Twoja praca nie spełnia Twoich oczekiwań?
Twoje zarobki nie są satysfakcjonujące?
Twój szef Cię nie zauważa?

Jeśli tak jest to szukam właśnie Ciebie !

Obecnie poszukuje osób pracujących zainteresowanych pracą dodatkową na stanowisku Handlowiec/ Sprzedawca, lub osób, którzy chcieliby zmienić obecną pracę.

Obowiązki:

Aktywna bezpośrednia sprzedaż produktów firmy
Pozyskiwanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem
Aktywna rekrutacja współpracowników

Wymagania:

Wiek powyżej 25 lat
Prawo jazdy kat B
Własny samochód
Mile widziane doświadczenie w handlu
Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
Chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem

Oferujemy:

Umowę zlecenie
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
Pakiet bezpłatnych szkoleń
Pracę w miłej i rodzinnej atmosferze
Elastyczny grafik pracy

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Mapa ToruńProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Przedstawiciel Handlowy

Polecane, ciekawe strony z Torunia. Prowadzisz serwis o Toruniu lub zwiazany z Toruń - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Wirtualny Toruń !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Toruń !Zobacz stronę SOCATOTS Piłkarskie Maluszki !Zobacz stronę Info Toruń !Zobacz stronę Portal Społecznościowy w Toruniu !Zobacz stronę Toruński Portal Internetowy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Toruń City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Torunia: Inowrocław ogłoszenia - Chełmno darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Włocławek ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję