Pracownik działu kas Toruń

KONTAKT

Toruń - Dodane przez praca.torun1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik działu kas Toruń

Czekamy właśnie na Ciebie ! Dołącz do nas !
Zatrudnię pracownika działu kas do marketu na terenie Torunia.

Opis stanowiska pracy:
Obsługa kasy fiskalnej
Obsługa Klientów marketu
Dbałość o czystość w miejscu pracy

Wymagania:
Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Komunikatywność oraz pozytywne nastawienie do obowiązków
Chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:
Zatrudnienia w oparciu o umowę cywilno prawną,
Szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska,
Możliwości rozwoju,
Zdobycie bogatego doświadczenia
Regularne wypłaty wynagrodzenia

Jeśli zaciekawiła Cię ta oferta pracy, nie zmarnuj okazji, złóż swoją aplikację poprzez opcję ODPOWIEDZ!

Mapa ToruńProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik działu kas Toruń

Polecane, ciekawe strony z Torunia. Prowadzisz serwis o Toruniu lub zwiazany z Toruń - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal Społecznościowy w Toruniu !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Toruń !Zobacz stronę Toruński Portal Internetowy !Zobacz stronę SOCATOTS Piłkarskie Maluszki !Zobacz stronę Info Toruń !Zobacz stronę Wirtualny Toruń !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Toruń City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Torunia: Inowrocław ogłoszenia - Chełmno darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Włocławek ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję