Pracownik biurowy

KONTAKT

Toruń - Dodane przez rekrutacja_biuro (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik biurowy

W związku z rozwojem spółki Geopolis Polska
oraz realizacją interdyscyplinarnych projektów na terenie całego kraju
poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Pracownik Biurowy

Wymagamy:
- wykształcenia wyższego,
- minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego,
- dobrej znajomości obsługi programów biurowych,
- prawa jazdy kat. B,
- umiejętności dobrej organizacji pracy własnej,
- odpowiedzialności, rzetelności, systematyczności, dokładności.

Zakres obowiązków:
- prowadzenie sekretariatu Spółki,
- obsługa korespondencji pocztowej,
- praca przy elektronicznym obiegu dokumentów,
- obsługa centrali telefonicznej,
- wsparcie działu sprzedaży (m.in. przygotowywanie ofert).

Oferujemy:
- pracę wykonywaną w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Mapa ToruńProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik biurowy

Polecane, ciekawe strony z Torunia. Prowadzisz serwis o Toruniu lub zwiazany z Toruń - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Info Toruń !Zobacz stronę Wirtualny Toruń !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Toruń !Zobacz stronę Toruński Portal Internetowy !Zobacz stronę SOCATOTS Piłkarskie Maluszki !Zobacz stronę Portal Społecznościowy w Toruniu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Toruń City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Torunia: Inowrocław ogłoszenia - Chełmno darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Włocławek ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję