Pracownica produkcji - Montażysta

KONTAKT

Toruń - Dodane przez rekrutacja56 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownica produkcji - Montażysta

Agencja zatrudnienia Flame Employment (nr certyfikatu 2376)dla swojego klienta j poszukuje chętnych osób do pracy na stanowisku:
Pracownika Produkcji - Montażysta

Opis stanowiska:
- praca na produkcji
- montaż elementów
- cięcie materiałów
- klejenie i składanie elementów
- kompletacja elementów
- bieżąca obsługa i kontrola maszyn
- pakowanie
- praca stojąca

Wymagania:
- bardzo dobra kondycja fizyczna i energiczność
- zdolności manualne
- min. 0,5 roku doświadczenie na produkcji/montażu - wymóg konieczny
- dokładność i sumienność
- umiejętność czytania schematów i zleceń produkcyjnych
- mile widziana III grupa inw.
- doświadczenie w obsłudze narzędzi tnących, wiercących itp.

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia
- pracę od pon do pt, na 2 zmiany

Prosimy zainteresowane osoby wysyłanie CV .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Mapa ToruńProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownica produkcji - Montażysta

Polecane, ciekawe strony z Torunia. Prowadzisz serwis o Toruniu lub zwiazany z Toruń - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Toruński Portal Internetowy !Zobacz stronę Wirtualny Toruń !Zobacz stronę SOCATOTS Piłkarskie Maluszki !Zobacz stronę Info Toruń !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Toruń !Zobacz stronę Portal Społecznościowy w Toruniu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Toruń City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Torunia: Inowrocław ogłoszenia - Chełmno darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Włocławek ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję