Praca dla Przedstawiciela Handlowego!

KONTAKT

Toruń - Dodane przez praca35 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca dla Przedstawiciela Handlowego!

Opis stanowiska pracy:

Realizacja planów sprzedażowych
Poszukiwanie, nawiązywanie relacji i pozyskiwanie nowych klientów
Utrzymywanie stałego kontaktu z aktualnymi klientami i dbanie o jakość obsługi
Realizacja umówionych spotkań handlowych
Promowanie firmy w lokalnym środowisku

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne w oparciu o umowę współpracy
Ciekawą pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie
Elastyczny czas pracy
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Wsparcie doświadczonych pracowników

Wymagania:

Łatwość nawiązywania kontaktów
Komunikatywność
Wysoka kultura osobista
Dobra organizacja pracy
Zaangażowanie

Mile widziane:

Osoby posiadające doświadczenie w branży finansowo-ubezpieczeniowej (przedstawiciele finansowi i handlowi, agenci ubezpieczeniowi, doradcy ds. obsługi klienta)
Aplikację należy opatrzyć klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Mapa ToruńProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca dla Przedstawiciela Handlowego!

Polecane, ciekawe strony z Torunia. Prowadzisz serwis o Toruniu lub zwiazany z Toruń - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Wirtualny Toruń !Zobacz stronę SOCATOTS Piłkarskie Maluszki !Zobacz stronę Toruński Portal Internetowy !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Toruń !Zobacz stronę Info Toruń !Zobacz stronę Portal Społecznościowy w Toruniu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Toruń City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Torunia: Inowrocław ogłoszenia - Chełmno darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Włocławek ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję