Pomoc biurowa - pół etatu

KONTAKT

Toruń - Dodane przez cv.backoffice.torun (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pomoc biurowa - pół etatu

Firma Usługowo-Handlowa zatrudni osobę do działu Back office na stanowisko Pomoc Biurowa.

Od kandydata oczekujemy:
Bardzo dobrej pracy przy komputerze;
Bardzo dobrej znajomości pakietu MS office, w szczególności Arkusz Kalkulacyjny;
Umiejętności skutecznej pracy pod presją czasu;
Bardzo dobrej organizacji pracy;
Odpowiedzialności, samodzielności oraz dokładności;
Umiejętności pracy z ludźmi;
Dyspozycyjność w godzinach popołudniowych od 16 praca również co drugą sobotę.

Podstawowe obowiązki :
Sprawdzanie wypełnionych dokumentów;
Kontakt telefoniczny z naszymi klientami.

Zatrudnionym osobom oferujemy:
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
Pracę w młodym zespole;
Stanowisko o dużym zakresie samodzielności;
Odpowiedzialną i satysfakcjonującą pracę;
Możliwość samorealizacji;
Umowa zlecenie;
Wynagrodzenie stawka godzinowa.

CV proszę wysyłać na adres: cv.backoffice.torun @ gmail.com

Zastrzegamy sobie, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Proszę w aplikacji zamieścić :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "

Mapa ToruńProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pomoc biurowa - pół etatu

Polecane, ciekawe strony z Torunia. Prowadzisz serwis o Toruniu lub zwiazany z Toruń - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę SOCATOTS Piłkarskie Maluszki !Zobacz stronę Wirtualny Toruń !Zobacz stronę Info Toruń !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Toruń !Zobacz stronę Toruński Portal Internetowy !Zobacz stronę Portal Społecznościowy w Toruniu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Toruń City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Torunia: Inowrocław ogłoszenia - Chełmno darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Włocławek ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję