Operatora wózków widłowych z uprawnieniami i doświadczeniem

KONTAKT

Toruń - Dodane przez rekrutacja56 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Operatora wózków widłowych z uprawnieniami i doświadczeniem

Agencja Zatrudnienia Flame Employment Polska (numer certyfikatu 2376) dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- kontrola jakości i ilości towaru przyjmowanego i
wydawanego
- kompletowanie towarów oraz ich wydawanie /
wysyłka z magazynu
- rozmieszczenie towarów w magazynie
- dbanie o przechowywany towar
- dokonywanie inwentaryzacji
- utrzymanie porządku i czystości na hali
- załadunek/rozładunek aut

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe - wymóg konieczny
- min 1 rok doświadczenia w obsłudze wózków -wymóg konieczny (osoby bez doświadczenia będą odrzucane)
- wykształcenie zawodowe lub średnie
- bardzo dobra kondycja fizyczna
- pracowitość i sumienność.

Oferta
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca na umowę o pracę tymczasową
- praca od pon do pt, 2 zmiany

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez ''Napisz wiadomość'' -dołączając swoje CV .

Mapa ToruńProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Operatora wózków widłowych z uprawnieniami i doświadczeniem

Polecane, ciekawe strony z Torunia. Prowadzisz serwis o Toruniu lub zwiazany z Toruń - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Toruń !Zobacz stronę Toruński Portal Internetowy !Zobacz stronę Portal Społecznościowy w Toruniu !Zobacz stronę Info Toruń !Zobacz stronę Wirtualny Toruń !Zobacz stronę SOCATOTS Piłkarskie Maluszki !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Toruń City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Torunia: Inowrocław ogłoszenia - Chełmno darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Włocławek ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję