METODA BEZPOŚREDNIA DIRECT ENGLISH

KONTAKT

Toruń - Dodane przez 3way (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia METODA BEZPOŚREDNIA DIRECT ENGLISH

Metoda bezpośrednia opiera się na pracy ustnej z lektorem: question - answer work. Lektor zadaje pytania (każde 2 razy w szybkim tempie) i wybiera ucznia do odpowiedzi. Praca ustna stanowi 90% czasu zajęć. Pozostałe 10 procent poświęcona jest na gramatykę pisemną, czytania na głos i dyktanda.
Zajęcie grupowe odbywają się w dwugodzinnym bloku. Pierwsza godzina jest zawsze godziną powtórkową. Ilość powtarzanych stron zależy od umiejętności grupy, ale zazwyczaj jest to od 12 do 18 stron. Druga godzina jest zawsze godziną wprowadzeniową (lektor wprowadza nowe słownictwo i struktury w kontekście, gestykuluje obrazując wprowadzany materiał, zadaje pytania z nowym materiałem to samo pytanie do dwóch osób, aby lepiej przyswoili nowe formy).
Tajemnicą sukcesu w uczeniu się języka obcego są powtórki materiału. Nauka języka polega głównie na wykształceniu szybkich odruchów, podobnie jak pisanie na maszynie, albo gra na fortepianie. Takie odruchy mogą być wykształcone jedynie przez częste powtórki. Należy powtarzać tak często, aż można będzie wykonać czynność bez zastanawiania się.
Dzięki systemowi powtórek, słuchacze doskonale znają cały przerobiony materiał. Jest to jedna z niepodważalnych przewag metody bezpośredniej nad innymi metodami, gdzie często jest tak, że nie wraca się już do raz opracowanych zagadnień, pozostawiając w ten sposób luki w wiedzy słuchaczy.
Metoda zakłada brak zadań domowych- dlatego też kursanci mają dostęp do platformy e-learningowej, gdzie osoby chętne mogą dodatkowo ćwicz swój angielski.


Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2h (50min+10min przerwy+50min).
Terminy spotkań to:
Pon-śr 17:00-18:50
Pon-śr 19:00-20:50
Wt-czw 17:00-18:50
Wt-czw 19:00-20:50
Grupa standardowa liczy max 9 osób
Płatności do 10-go dnia każdego miesiąca, kwota uzależniona od ilości godzin w danym miesiącu. 1h- 13zł
Rezygnacja z kursu może nastąpić 7 dni przed rozpoczęciem nowego miesiąca
Lekcje pokazowe odbywają się od poniedziałku do czwartku o 17:00, 18:00, 19:00 lub 20:00. Kwalifikacje (5-10 min rozmowy w lektorem) o 16:50, 17:50, 18:50, 19:50.

Mapa ToruńProfil założony około 7 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - METODA BEZPOŚREDNIA DIRECT ENGLISH ,13 zł


Polecane, ciekawe strony z Torunia. Prowadzisz serwis o Toruniu lub zwiazany z Toruń - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Info Toruń !Zobacz stronę Toruński Portal Internetowy !Zobacz stronę Portal Społecznościowy w Toruniu !Zobacz stronę SOCATOTS Piłkarskie Maluszki !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Toruń !Zobacz stronę Wirtualny Toruń !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Toruń City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Torunia: Inowrocław ogłoszenia - Chełmno darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Włocławek ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Toruń City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj