Mechanik Wdrożeń

KONTAKT

Toruń - Dodane przez rekrutacja56 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Mechanik Wdrożeń

Agencja Zatrudnienia Flame Employment Polska Sp. z o.o. (nr certyfikatu 2376) poszukuje kandydatów na stanowisko: Mechanik wdrożeń.

Opis stanowiska pracy:
- nadzór i zapewnienie ciągłości procesu produkcji
- wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i modyfikacji
- diagnozowanie usterek
- usuwanie przyczyn awarii
- wdrażanie działań zapobiegawczych
- prowadzenie odpowiedniej dokumentacji
- konserwacja i naprawa maszyn produkcyjnych

Wymagania:
- wykształcenie techniczne
(preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn itp.)
- min. 2 letnie doświadczenie zawodowe
- znajomość budowy maszyn i urządzeń
- umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów
- mile widziane uprawnienia ślusarskie i spawalnicze

Oferujemy
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia
- pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
- umowę o pracę tymczasową
- pracę od pon. do pt., na 1 zmianę

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV po przez "Napisz wiadomość".
luz osobiście w biurze: Plac Św. Katarzyny 9/8 Toruń

Uprzejmie informujemy,że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Mapa ToruńProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Mechanik Wdrożeń

Polecane, ciekawe strony z Torunia. Prowadzisz serwis o Toruniu lub zwiazany z Toruń - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Toruń !Zobacz stronę Info Toruń !Zobacz stronę Portal Społecznościowy w Toruniu !Zobacz stronę Toruński Portal Internetowy !Zobacz stronę Wirtualny Toruń !Zobacz stronę SOCATOTS Piłkarskie Maluszki !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Toruń City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Torunia: Inowrocław ogłoszenia - Chełmno darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Włocławek ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję