Kasjer/kasjerka-Toruń- market budowlany 3/4 etatu

KONTAKT

Toruń - Dodane przez jobman12 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kasjer/kasjerka-Toruń- market budowlany 3/4 etatu

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej.

KASJER/KASJERKA -market budowlany

LOKALIZACJA: Toruń

Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz profesjonalną obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania:
- wysoka kultura osobista
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
- komunikatywność i odpowiedzialność

Oferujemy:
- szkolenia i przygotowania do pracy
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- prace praca również dla osób uczących się lub studiujących
- praca na 3/4 etatu

Zainteresowane osoby, prosimy o składanie aplikacji CV na adres mailowy z dopiskiem KASJER/KASJERKA Toruń

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. Z 2002r nr 101 poz. 926 z późn. zm).

Mapa ToruńProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kasjer/kasjerka-Toruń- market budowlany 3/4 etatu

Polecane, ciekawe strony z Torunia. Prowadzisz serwis o Toruniu lub zwiazany z Toruń - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Info Toruń !Zobacz stronę Toruński Portal Internetowy !Zobacz stronę SOCATOTS Piłkarskie Maluszki !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Toruń !Zobacz stronę Wirtualny Toruń !Zobacz stronę Portal Społecznościowy w Toruniu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Toruń City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Torunia: Inowrocław ogłoszenia - Chełmno darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Włocławek ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję