Kasjer/kasjerka-Toruń- market budowlany 3/4 etatu

KONTAKT

Toruń - Dodane przez jobman12 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kasjer/kasjerka-Toruń- market budowlany 3/4 etatu

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej.

KASJER/KASJERKA -market budowlany

LOKALIZACJA: Toruń

Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz profesjonalną obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania:
- wysoka kultura osobista
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
- komunikatywność i odpowiedzialność

Oferujemy:
- szkolenia i przygotowania do pracy
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- prace praca również dla osób uczących się lub studiujących
- praca na 3/4 etatu

Zainteresowane osoby, prosimy o składanie aplikacji CV na adres mailowy z dopiskiem KASJER/KASJERKA Toruń

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. Z 2002r nr 101 poz. 926 z późn. zm).

Mapa ToruńProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kasjer/kasjerka-Toruń- market budowlany 3/4 etatu

Polecane, ciekawe strony z Torunia. Prowadzisz serwis o Toruniu lub zwiazany z Toruń - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Toruń !Zobacz stronę SOCATOTS Piłkarskie Maluszki !Zobacz stronę Info Toruń !Zobacz stronę Wirtualny Toruń !Zobacz stronę Portal Społecznościowy w Toruniu !Zobacz stronę Toruński Portal Internetowy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Toruń City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Torunia: Inowrocław ogłoszenia - Chełmno darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Włocławek ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję