Erfurt- praca dla opiekunów osób starszych

KONTAKT

Toruń - Dodane przez edyta.petryk (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Erfurt- praca dla opiekunów osób starszych

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych w Niemczech.Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.

W obecnej chwili poszukujemy opiekunki/a na okres 2-3 miesięcy dla 80-letniej podopiecznej z miasta Erfurt.Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu w bloku. Ma 157 cm wzrostu i 56kg wagi. Porusza się za pomocą balkonika.Cierpi na demencję, ma problemy z sercem oraz krążeniem.Nosi okulary.

Obowiązki:

-pomoc przy rozbieraniu się i ubieraniu pacjenta

-codzienna toaleta

- pomoc przy spożywaniu posiłków ( podawanie leków)

- czuwanie nad bezpieczeństwem chorego

- rozmowy, spacery,oglądanie TV.

- robienie zakupów

Wymagania:

-komunikatywna znajomość j. niemieckiego- warunek konieczny

-dyspozycyjność na okres 2-3mc

-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

- osoba odpowiedzialna, lubiąca pracę z osobami starszymi.

-mile widziane prawo jazdy

Informacje dodatkowe:

- dla opiekunki /a jest pokój ze standardowym wyposażeniem

- opiekun/ka ma codziennie 2h wolnego( do ustalenia z rodziną).

- podopieczna 1x w tygodniu wychodzi do klubu seniora

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie

- opłacone składki i ubezpieczenia społeczne

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej

- zwrot kosztów podróży

- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

Mapa ToruńProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Erfurt- praca dla opiekunów osób starszych

Polecane, ciekawe strony z Torunia. Prowadzisz serwis o Toruniu lub zwiazany z Toruń - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Wirtualny Toruń !Zobacz stronę Toruński Portal Internetowy !Zobacz stronę SOCATOTS Piłkarskie Maluszki !Zobacz stronę Info Toruń !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Toruń !Zobacz stronę Portal Społecznościowy w Toruniu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Toruń City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Torunia: Inowrocław ogłoszenia - Chełmno darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Włocławek ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję