Elektryk-Automatyk

KONTAKT

Toruń - Dodane przez rekrutacja56 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Elektryk-Automatyk

Agencja Zatrudnienia Flame Employment Polska (numer certyfikatu 2376) poszukuje kandydatów na stanowisko:
Elektryk - Automatyk

Opis stanowiska:
- utrzymanie ciągłości ruchu produkcji
- podłączenie i uruchamianie automatyzacji
- analiza i rozwiązania problemów technicznych
- naprawa bieżących usterek elektrycznych
- podłączenie instalacji elektrycznych
- przeglądy instalacji i urządzeń elektrycznych
- nadzór w zakresie sprawności zabezpieczeń elektrycznych
- usuwanie awarii
- instalacja okablowania, przewodów, konserwacja i bieżące naprawy
- czytanie schematów elektrycznych, pneumatycznych itp.

Wymagania:
- uprawnienia SEP do 1kV
- wykształcenie kierunkowe (mechatronika, mechanika i budowa maszyn, elektryka, automatyka)
- praktyczna znajomość zasad budowy maszyn produkcyjnych i instalacji przemysłowych w zakresie mechatroniki, elektryki i automatyki
_ znajomość obsługi i konserwacji urządzeń elektrycznych oraz automatyki przemysłowe
- znajomość dokumentacji technicznej
- doświadczenie zawodowe

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej i poważanej pozycji na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne plus system premiowy

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV po przez portal

Uprzejmie informujemy,że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Mapa ToruńProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Elektryk-Automatyk

Polecane, ciekawe strony z Torunia. Prowadzisz serwis o Toruniu lub zwiazany z Toruń - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Wirtualny Toruń !Zobacz stronę Info Toruń !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Toruń !Zobacz stronę Toruński Portal Internetowy !Zobacz stronę SOCATOTS Piłkarskie Maluszki !Zobacz stronę Portal Społecznościowy w Toruniu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Toruń City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Torunia: Inowrocław ogłoszenia - Chełmno darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Włocławek ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję