Doradca Klienta,Menadżer

KONTAKT

Toruń - Dodane przez jcp80konin (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Doradca Klienta,Menadżer

Ogólnopolska Firma LEGIS EXPERT- partner Bankowy Zatrudni na stanowiska,
Doradca prawno-finansowy, Manager ds. Finansów
Zapewniamy Wysokie wynagrodzenia

Wymagania:
- duża kultura osobista,miła aparycja
- umiejętność planowania i organizacji pracy
- chęć rozwoju zawodowego
- motywacja do pracy ,niekaralność
- wysokie zdolności interpersonalne

Obowiązki:
- pozyskiwanie nowych Klientów, kontrahentów
- obsługa zleceń z centrali
- kontakt z klientami biznesowymi
- zawieranie umów z kontrahentami
- utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenia
- szkolenia w tym specjalistyczne,menadżerskie na koszt firmy !
- przyjazną atmosferę w pracy
- opiekuna ze strony firmy
- możliwość szybkiego rozwoju oraz kariery zawodowej
- czas pracy nienormowany
- dla zaangażowanych narzędzia do mobilnej obsługi w terenie
telefon,laptop,samochód,materiały reklamowe,wizytówki
- wyjazdy i spotkania biznesowe ,integracyjne
- możliwość doboru umowy współpracy zlecenie,dzieło,agencyjna,

CV oraz list proszę kierować na adres :
z dopiskiem DORADCA lub MANAGER

Mapa ToruńProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Doradca Klienta,Menadżer

Polecane, ciekawe strony z Torunia. Prowadzisz serwis o Toruniu lub zwiazany z Toruń - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Toruń !Zobacz stronę Portal Społecznościowy w Toruniu !Zobacz stronę Info Toruń !Zobacz stronę Toruński Portal Internetowy !Zobacz stronę Wirtualny Toruń !Zobacz stronę SOCATOTS Piłkarskie Maluszki !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Toruń City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Torunia: Inowrocław ogłoszenia - Chełmno darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Włocławek ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję