Bankowy projekt informacyjny nie sprzedażowy 12zł/h

KONTAKT

Toruń - Dodane przez maja.kowalska1985 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Bankowy projekt informacyjny nie sprzedażowy 12zł/h

Lubisz rozmawiać z ludźmi?
Jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-21:00?
Odpowiada Ci praca w systemie dwuzmianowym?
Twoja prowizja zależy od ilości przepracowanych godzin nie od sprzedaży!
Szukasz stabilnej pracy z możliwością rozwoju?

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS ! Zarobki zaczynają się od 2000zł!

Od 5 lat z powodzeniem prowadzimy najbardziej prestiżowe projekty biznesowe.

Poszukujemy osób także bez doświadczenia. Nie bój się, że sobie nie poradzisz w Telmonie uczą od podstaw.

Stanowisko: OPIEKUN I DORADCA KLIENTA

Zakres zadań:

- obsługa klientów jednego z czołowych banków w Polsce takiego jak ALIOR BANK S.A.
-umawianie na spotkania z Doradcą Alior Banku
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy
- obsługa komputera

Wymagania:
- komunikatywność
- poprawna dykcja
- zaangażowanie
- pewność siebie
- entuzjazm i pozytywne nastawienie

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie stawki od 12 zł za godzinę a w soboty od 17zł
-płatne profesjonalne szkolenia
- bezpłatny transport do/z pracy
- szkolenia podnoszące kwalifikacje
- bonusy pozapłacowe (Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do okularów, dodatkowe pieniądze za polecenie osoby do pracy aż 500zł)
- miłą atmosferę w pracy

Zapraszamy do aplikowania! :-)

Mapa ToruńProfil założony 10 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Bankowy projekt informacyjny nie sprzedażowy 12zł/h

Polecane, ciekawe strony z Torunia. Prowadzisz serwis o Toruniu lub zwiazany z Toruń - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Toruń !Zobacz stronę Wirtualny Toruń !Zobacz stronę Toruński Portal Internetowy !Zobacz stronę Info Toruń !Zobacz stronę SOCATOTS Piłkarskie Maluszki !Zobacz stronę Portal Społecznościowy w Toruniu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Toruń City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Torunia: Inowrocław ogłoszenia - Chełmno darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Włocławek ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję