Asystent Regionalny

KONTAKT

Toruń - Dodane przez marta.borowiecka-drygala (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Asystent Regionalny

Centrum Edukacji ATUT to jedna z największych firm w Polsce zajmujących się edukacją, szkoleniami, a także realizacją projektów unijnych. Jesteśmy firmą z 24 letnim doświadczeniem na rynku usług edukacyjno-szkoleniowych. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 1000 osób na terenie całej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Asystenta Regionalnego.

Główne zadania:
- aktywne pozyskiwanie klientów na podległym terenie (szkoły podstawowe, gimnazja),
- bieżąca obsługa kursów i kursantów

Oferujemy:
- pracę dorywczą w okresie wrzesień-październik
- dla najlepszych możliwość pracy stałej
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego
Wymagania
- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
- umiejętność prowadzenia rozmów z klientem,
- zorganizowanie i rzetelność w pracy
- prawo jazdy + własny samochód do pracy
- umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office
- mile widziana znajomość lokalnego rynku edukacyjnego

Mapa ToruńProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Asystent Regionalny

Polecane, ciekawe strony z Torunia. Prowadzisz serwis o Toruniu lub zwiazany z Toruń - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Toruński Portal Internetowy !Zobacz stronę SOCATOTS Piłkarskie Maluszki !Zobacz stronę Wirtualny Toruń !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Toruń !Zobacz stronę Info Toruń !Zobacz stronę Portal Społecznościowy w Toruniu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Toruń City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Torunia: Inowrocław ogłoszenia - Chełmno darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Włocławek ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję